biuro@lingualine.pl
tel 603 566 248
tel 601 456 239

Proces tłumaczenia

W Lingua Line zrzeszamy najlepszych lingwistów wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach. To tłumacze z długoletnim, doświadczenie w przekładzie tekstów specjalistycznych. Staramy się jednocześnie, by w obrębie danego języka obcego tylko jeden tłumacz wykonywał dla Państwa tłumaczenia, by wykluczyć różnice stylu  w przekładzie.

Do każdego projektu tłumaczeniowego podchodzimy indywidualnie, kierując się przede wszystkim wymaganiami Klienta. Nad przebiegiem zlecenia czuwa koordynator projektu dedykowany klientowi, który zapewnia prawidłowe wykonanie zlecenia i sprawną komunikację. Proces tłumaczenia od momentu zlecenia dzielimy na 4 etapy: analizę tekstu, dobór tłumacza-specjalisty z danej dziedziny, przekazanie tłumaczenia oraz jego realizację, weryfikację tekstu oraz dostosowanie formy graficznej tekstu do oczekiwań klienta.

Dodatkowo, w przypadku tekstów specjalistycznych i trudnych, proces rozszerzamy o walidację nazewnictwa przez eksperta w danej dziedzinie, np. w przypadku publikacji artykułów medycznych tekst konsultowany jest z lekarzem specjalistą.

 

Proces tłumaczenia

Bezpłatna wycena tłumaczeń

Zaufali nam

110

tłumaczy z całego świata

84

lektorów i native speakerów w całej Polsce

700

zadowolonych klientów

40.000

przetłumaczonych stron tekstów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress